Doradztwo Finansowe: kredytowe, inwestycyjne

Szukaj:


Doradcy finansowi Goldenegg na aukcjekredytowe.pl

GoldeneggGoldenegg będzie doradzać Internautom biorącym udział w aukcjach kredytów. To efekt podpisanej umowy pomiędzy spółką i portalem aukcjekredytowe.pl.

- Jesteśmy pierwszymi doradcami finansowymi zaangażowanymi w ten projekt – mówi Piotr Skawiński, odpowiadający za e-marketing w Goldenegg – Ta współpraca zapewni darmowe i profesjonalne konsultacje kilkunastu tysiącom użytkowników portalu. Dzięki naszej kooperacji z bankami, zwiększy się również zakres ofert, które mogą być licytowane – dodaje.

Umowa z aukcjekredytowe.pl jest kolejnym etapem budowania silnej pozycji spółki w Internecie i tym samym przewagi konkurencyjnej. Goldenegg jest obecny w niemal wszystkich pasażach finansowych portali internetowych. Firma poszukuje również niestandardowych rozwiązań, dlatego reklamy Goldenegg można znaleźć między innymi na Zumi.pl największym polskim lokalizatorze – wirtualnej mapie.

- Nasze filie posiadają w Zumi.pl własną wizytówkę z danymi teleadresowymi , słowami kluczowymi oraz z mapką umiejscawiającą precyzyjnie oddział. Dzięki temu klienci wybierając się do nas pierwszy raz mogą prześledzić trasę dojazdu - komentuje Skawiński.

Źródło: www.goldenegg.pl – informacja prasowa, 13.03.2008
Zobacz ofertę Goldenegg

VN:F [1.8.5_1061]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz:

video komentarz

Kredyt mieszkaniowy - Poradnik

Partnerzy

Najnowsze na forum finansowym

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Chcesz wiedzieć jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem? Skorzystaj z wiedzy zgromadzonej w tym poradniku, opracowanym przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki