Doradztwo Finansowe: kredytowe, inwestycyjne

Szukaj:


Doradztwo finansowe – Dyskusja

Tutaj możesz zadać pytanie innym użytkownikom serwisu, dodać opinię lub komentarz dotyczący branży doradztwa finansowego w Polsce.

Komentarze: 6 odpowiedzi - “Doradztwo finansowe – Dyskusja“

 1. potato
  Luty 7th, 2010 , 13:19

  Mamy pytanie, czy firmy przy rekrutacji na doradcę finansowego, zwracają jakąś szczególną uwagę na wykształcenie, np. czy preferują studia ekonomiczne czy jakieś inne? Chciałbym ubiegać się o pracę jako doradca, jednak kierunek moich studiów w żadnym wypadku nie był związany z finansami, czy może to być przeszkodą?

 2. Jarek
  Luty 7th, 2010 , 23:09

  Na pewno wykształcenie w kierunku ekonomicznym jest większym atutem przy rekrutacji, ale nie ma co ukrywać, że zawód „doradca finansowy” jest nazywany tak trochę na wyrost, w większości przypadków osób pracujących w firmach doradztwa finansowego można powiedzieć, że są sprzedawcami kredytów :) a nie doradcami finansowymi. Także tutaj bardziej liczy się typ osobowości, jeżeli jesteś w stanie przekonać Klientów do konkretnej oferty to ten zawód może być dla Ciebie, a odpowiednią wiedzę nabędziesz na szkoleniach prowadzonych przez firmę.

 3. luki
  Luty 9th, 2010 , 16:35

  Mój znajomy pracował jako doradca finansowy, w jednej z większych tego typu firm i wcale nie miał wykształcenia finansowego, ale miał konkretnie gadane, potrafił sprzedawać i przed kryzysem jego zarobki robiły spore wrażenie, nie wiem jak po kryzysie, ale wiem, że nadal tam pracuje więc podejrzewam, że się mu opłaca.

 4. Hanna
  Luty 25th, 2011 , 21:14

  A ja chwalę sobie doradcę ds. kredytów hipotecznych z homefinance z Lublina. Pełna kultura i fachowość. A zaczęło się od telefonu żeby sprawdził zdolność kredytową. Przez telefon wypytał istotne sprawy a na 2 dzień zadzwonił z dwoma rozwiązaniami. I zaproponował spotkanie w celu omówienia szczegółów. POLECAM! To jest nr do niego 798-498-874. Myślę że się nie obrazi za to :)

 5. Łukasz
  Październik 18th, 2011 , 21:03

  Witam. Kilka dni temu umarł mi ojciec miał dwie karty w polbanku (kredytową i kredyt bezpieczny) nikt z banku niechce dać mi odpowiedzi czy karty były ubezpieczone. I niemam pojęcia czy musze spłacić czy nie te karty.

 6. kamila
  Listopad 3rd, 2011 , 11:24

  Witam! Wiecie może ile kosztuje doradztwo finansowe na kredyt hipoteczny?

Dodaj komentarz:

video komentarz

Kredyt mieszkaniowy - Poradnik

Partnerzy

Najnowsze na forum finansowym

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Chcesz wiedzieć jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem? Skorzystaj z wiedzy zgromadzonej w tym poradniku, opracowanym przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki