Doradztwo Finansowe: kredytowe, inwestycyjne

Szukaj:


Gold Finance kryzys nie dosięga

41 oddziałów do końca 2009 roku, a docelowo 150 oddziałów, które pokryją zasięgiem całą Polskę to ambitne plany rozwoju Gold Finance. Mimo wciąż trudnej sytuacji na rynku finansowym, firma konsekwentnie i z powodzeniem rozwija sieć placówek własnych i franczyzowych.

W kryzysie dopatrywaliśmy się raczej szans niż zagrożeń. Zanim zawirowania na rynkach finansowych stały się odczuwalne w Polsce, wprowadziliśmy do oferty nowe produkty: kompleksową ofertę kredytów gotówkowych 7 banków, lokaty bankowe oraz innowacyjne rozwiązanie inwestycyjne oparte o lokaty ustrukturyzowane ze 100% gwarancją zainwestowanych pieniędzy. W I kwartale 2009 roku wprowadziliśmy do oferty Fundusze Emerytalne wiodących towarzystw oraz kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw – mówi Łukasz Błażejewski, prezes Gold Finance.

Gold Finance posiada obecnie 24 oddziały, z czego 4 to oddziały własne, a pozostałych 19 funkcjonuje na zasadzie franczyzy. Kolejne 3 oddziały zostaną otwarte już niebawem, a do końca roku pojawi się w Polsce kolejnych 8 oddziałów franczyzowych i 9 własnych.

Ostatni czas pokazał, które firmy pośredniczące w sprzedaży produktów finansowych miały profesjonalne podejście do doradztwa finansowego, a które były po prostu sprzedawcą kilku produktów. Przyszłość tych drugich jest wciąż niepewna, ponieważ klient oczekuje kompleksowego podejścia do finansów osobistych, a nie jedynie firmy, w której może złożyć wniosek do banku. Ta sytuacja jest dla Gold Finance również szansą na pozyskanie wykwalifikowanych pracowników. Już teraz na rynku pojawia się wiele aplikacji wartościowych doradców finansowych, którzy planują zmienić firmę z różnych powodów. Odnotowaliśmy już znacznie większą ilość aplikacji, szczególnie od osób z firm, które nie zareagowały w odpowiednim momencie na zmiany.

VN:F [1.8.5_1061]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Dodaj komentarz:

video komentarz

Kredyt mieszkaniowy - Poradnik

Partnerzy

Najnowsze na forum finansowym

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Chcesz wiedzieć jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem? Skorzystaj z wiedzy zgromadzonej w tym poradniku, opracowanym przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki