Doradztwo Finansowe: kredytowe, inwestycyjne

Szukaj:


Star Finance nawiąże wspólpracę z 1000 partnerów franczyzowych

Pierwsza na polskim rynku firma wyspecjalizowana w doradztwie finansowym dla małych i średnich miejscowości, poszukuje partnerów franczyzowych chcących rozwijać własny biznes na rynku lokalnym każdego miasta w Polsce. Star Finance to marka funkcjonująca w ramach Gold Finance, uznanego na rynku doradcy finansowego. Firma finansowana jest ze środków pochodzących z realizacji zysków spółek powiązanych, m.in. deweloperskich.

Wciąż rosnące zapotrzebowanie na kredyty hipoteczne, gotówkowe oraz konsolidacyjne, ubezpieczenia majątkowe, a także leasing, to najlepszy argument przemawiający za powstaniem Star Finance. Salony finansowe w każdym mieście powyżej 8 000 mieszkańców dostarczą w szybki i rzetelny sposób profesjonalnych usług finansowych skierowanych do całej rodziny i dostępnych blisko domu. W portfolio firmy znajdą się instytucje finansowe oferujące kredyty hipoteczne oraz szybkie kredyty gotówkowe, m.in. Pekao S.A., PKO BP, Eurobank, Multibank, GETIN Bank oraz Bank BPH. Gwarantem bezpiecznych i szybkich płatności będzie bank DnB Nord. Doładowania telefonów komórkowych możliwe będą dzięki współpracy z firmą Blue Pay, która posiada w ofercie wszystkie dostępne marki pre-paidowe na rynku (m.in. Heyah, Play, Simplus, Tak Tak).

Ze strony partnera pragnącego rozpocząć współpracę franczyzową, Star Finance oczekuje opłaty licencyjnej w wysokości 15 000 zł oraz prawa do lokalu o powierzchni minimum 25 m2 z wejściem od ulicy. W ramach opłaty licencyjnej Star Finance zapewnia wyposażenie i przygotowanie lokalu łącznie z oznakowaniem, punkt kasowy i sejf spełniające standardy bezpieczeństwa oraz panel reklamowy LCD montowany w witrynie. Każdemu z partnerów zagwarantowane zostanie kompleksowe szkolenie wstępne dotyczące produktów oraz standardów sieci, wsparcie merytoryczne doświadczonych analityków oraz opieka doradcy odpowiadającego za wsparcie procesów sprzedaży w poszczególnych salonach.

Rozwiązania zaproponowane przez Star Finance dają szansę na własną działalność gospodarczą na bardzo specyficznym, jeśli chodzi o możliwość ekspansji biznesowej, rynku małych miejscowości. Ze względu na jego znikome nasycenie usługami doradztwa finansowego, zarządzający Star Finance dostrzegają w proponowanym modelu dużą szansę dla lokalnych przedsiębiorców.

VN:F [1.8.5_1061]
Rating: 1.0/10 (2 votes cast)
Star Finance nawiąże wspólpracę z 1000 partnerów franczyzowych1.0102

Dodaj komentarz:

video komentarz

Kredyt mieszkaniowy - Poradnik

Partnerzy

Najnowsze na forum finansowym

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Chcesz wiedzieć jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem? Skorzystaj z wiedzy zgromadzonej w tym poradniku, opracowanym przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki